شرکت طراحی و مهندسی نوآوران صنعت

سامانه پیام کوتاه حرفه ای


به سامانه ای که به صورت تخصصی جهت ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد، سامانه پیام کوتاه می گویند.
در دنیا امروز که هر شخص دارای یک گوشی موبایل می باشد و یا ارتباطاتی از این جمله دارد بهترین روش برای ارتباط با این کاربران استفاده از تبلیغات پیامکی و یا ارتباطات به این شکل می باشد که این شرکت توانسته است با بهره گیری از بهترین سخت افزارها این نیاز کاربران خود را بر طرف نماید .

امکانات سامانه پیام کوتاه :

امکان ارسال تکی و انفرادی به شماره های مورد نظر شما 
امکان ارسال گروهی به شماره های مورد نظر شما 
امکان وارد کردن شماره از فایل اکسل و تکست 
امکان ساخت گروه های مخاطب و دفترچه تلفن 
امکان ارسال پیام هدفمند به بانک شماره موبایل کل کشور و اصناف و مشاغل 
توضیح کامل :کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامکنوآوران صنعت آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 32 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .قابل ذکر اسن که بانک شماره موبایل سال 90 به تازگی بر روی پنل و بدون دریافت هیچ هزینه ای از کاربران ، اظافه شده است . 
امکان ارسال پیام از دفترچه تلفن پنل 
امکان ارسال پیام فلش (باز شدن خودکار در گوشی مخاطب) 
امکان ارسال پیام زماندار در بازه های " روزانه ، هفتگی ، ماهیانه " 
توضیح کامل :شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند ) 
امکان ارسال کارت ویزیت (ذخیره یک شماره تلفن بصورت خودکار در گوشی مخاطب) 
امکان ارسال متناظر پیام (متن منحصر به فرد برای هر مخاطب شما بصورت انبوه) 
توضیح کامل :فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد . 
امکان ارسال پیام هوشمند (متن اختصاصی برای کاربران مختلف بصورت انبوع) 
توضیح کامل : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید . به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید . 
امکان ارسال WAP (ارسال فایل برای مخاطبان ، شبیه به MMS میباشد) 
امکان ارسال پیام بر اساس کد پستی به شهر تهران ( منطقه و محله با کد پستی 3 تا 5 رقمی) 
گزارش کامل از پیام های ارسالی و دریافتی 
امکان ایجاد پاسخ تبلیغاتی (ارسال یک پیام معرفی شده به تمامی دریافت ها) 
توضیح کامل :به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::سامانه پیام کوتاهنوآوران صنعت::. ) 
امکان ایجاد منشی پیامکی (ارسال یک پیام معرفی شده برای هر عبارت دریافتی) 
توضیح کامل :به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد ) 
امکان دایورت پیام های دریافتی به شماره موبایل و یا ایمیل شما 
امکان ایجاد کد خوان جهت ارائه خدمات پشتیبانی شماره سریال و گارانتی 
انتقال به url 
توضیح کامل : این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید 
امکان ایجاد نظرسنجی ، آمارگیر نموداری ، مسابقه و قرعه کشی ( همانند برنامه نود) 
توضیح کامل : شما می توانید همانند برنامه 90 یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ، با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... ) 
امکان ایجاد تبریک و یادآوری رویداد خاص (ارسال پیام به مخاطبان در روز تولد و یا مناسیت دیگر) 
توضیح کامل :در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند . 
شماره 14 رقمی اختصاصی 
توضیح کامل :در این نسخه ( ویژه ) یک خط 14 رقمی اختصاصی به شما داده میشود که به وسیله آن میتوانید ارسال و دریافت هم داشته باشید . خط اختصاصی ، علاوه بر دریافت ،امکانات بسیار زیادی از جمله : منشی پیامک ، پاسخ تبلیغاتی ، مسابقات نظر سنجی و غیره را برای شما فراهم میکند . 
این سامانه بر خلاف بسیاری از سامانه های دیگر به صورت بومی توسط برنامه نویسان شرکت تولید شده به صورت هفتگی به روز میشود ، همچنین هر ماه بخش های جدیدی به به سامانه اضافه می گردد و برخی از امکانات جدید به صورت رایگان و برخی با هزینه فعال می شوند 
بخشی از این هزینه صرف ارتقاء سرور جهت ارائه خدمات بهتر خواهد شد چرا که با زیاد شدن کاربران و حجم پیامک های ارسالی سرور رفته رفته کند تر شده و نیاز به ارتقاء سخت افزاری و افزایش پهنای باند خواهد داشت . 
کاربرانی که ارسال پیامک آنها در طول سال بیش از 3 میلیون پیامک باشد از پرداخت آبونمان معاف خواهند بود . 
ارائه پنل به صورت مادام العمر یا دائمی یا عناوین مشابه برخلاف قرارداد مخابرات وصنف سامانه پیامک می باشد .