شرکت طراحی و مهندسی نوآوران صنعت

سیستم آنتی دیداس یوز


حمله  دیداس – به انگلیسی  DDoS مخفف (distributed denial of service) به زبان ساده یعنی سرازیر کردن تقاضاهای زیاد به یک سرور و استفاده بیش از حد از منابع (پردازنده، پایگاه داده، پهنای باند، حافظه و…) به طوری که سرویس دهی عادی آن به کاربرانش دچار اختلال شده یا از دسترس خارج شود. (به دلیل حجم بالای پردازش یا به اصطلاح overload شدن عملیات های سرور)، در این نوع حمله ها در یک لحظه یا در طی یک زمان به صورت مداوم از طریق کامپیوترهای مختلف که ممکن است خواسته یا حتی ناخواسته مورد استفاده قرار گرفته باشند، به یک سرور (با آی پی مشخص) درخواست دریافت اطلاعات ارسال  می شود و موجب از دسترس خارج شدن سرور یا به اصطلاح  Down شدن سرور می شود.
شاید تاکنون شنیده باشید که یک وب سایت یا یک کامپیوتر که به اینترنت متصل است مورد تهاجمی از نوع DoS قرار گرفته است .
در این نوع حملات، مهاجمان با ایجاد ترافیک بی مورد در یک سیستم یا یک وب سایت کاربر را از دسترسی به اطلاعات  منع میکند . پس بهتر است همین الان خود را نسبت به این حملات ایمن سازید .
شرکت طراحی و مهندسی نوآوران صنعت برای اولین بار در ایران به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای  توانسته است سیستمی را از پایه طراحی نماید که به صورت حرفه ای قادر خواهد بود بیشترین نیاز های جلوگیری از هک و به ویژه دیداس را جلوگیری نماید و با قیمت های بسیار ارزان تر نسبت به سیستم های خارجی و داخلی نیاز کاربران خود را بر طرف نماید .
از جمله ویژگی های این سیستم:
 تغییر ای پی
 استفاده بسیار کم از پهنای باند
 جلوگیری از انواع هک های موجود
 بالابردن لود سایت
 غیرفعال نمودن اسکن از سایت ها و نرم افزار  های دیگر
 جلوگیری از استفاده از مطالب وب سایت 
 و ...
را می توان نام برد. نام این سیستم کاملا حرفه ای سیستم آنتی دیداس یوز می باشد که تعرفه این سیستم  با ورود به بخش زیر می توانید مشاهده نمایید و در صورت هر گونه سوال می توانید به صورت آنلاین از فرم تماس با ما و یا تماس با پشتیبانی آن را مطرح نمایید تا در کمترین زمان به شما کاربر گرامی پاسخ داده شود .